İveka İskele - Güvenlikli İskele ve Kalıp Sistemleri

FLANŞLI İSKELE (İVEROUND) SİSTEMİ

Flanşlı iskele , güvenlikli is

Flanşlı iskele sistemi

İVEKA iskele ve kalıp sistemleri Flanşlı iskele sistemiyle zaman kazanın.
Flanşlı iskele (iveround) sistemi nedir?


Flanşlı iskele(iveround) dikey eleman ve döküm kurtağzı kilitleme mekanizması bulunan yatay elemanlardan oluşur. Dikey elemanlarda, 10mm kalınlığında A1 kalite saçtan imal edilen flanşlar bulunur.
Dikey elemanlar 48x3mm olup 
flanşlı dikmelerin burkulma hesapları (TS 648, DIN 4114) teknik normlara göre yapılmıştır. Döküm kurtağzı kilitleme mekanizması bulunan yataylar ile flanşlara 8 yönlü bağlantı imkânı sağlar. Dikey bağlantı elemanlarının her flanşına ayrı yönlerden 8 adet yatay veya çapraz bağlantı elemanı montajı yapılabilir. Bu sistem yatay elemanlara bir dikmenin etrafında 360 derecelik hareket kabiliyeti verir. Bu sayede çalışma yüzeyindeki her türlü girinti ve çıkıntıya uyum sağlayarak pratik bir iş akışı sağlar. Dikey elemanlara standart olarak 50 veya 100 cm aralıklarla 10 mm flanş kaynatıldığı gibi projelerinize özel olarak değişik uygulamalarda yapılabilir
Yardımcı elemanlar olarak alt ayar milleri, duvara sabitleme aparatları, yatay bağlantıları sağlayan borular, yürüme platformları ve merdivenler kullanılır. Her türlü flanş aralığına uygun bir biçimde üretilen yatay bağlantı korkuluk sistemiyle güvenlik en üst düzeydedir. 

Flanşlı iskele (iveround) sistemi nerelerde kullanılır?

.Flanşlı iskele (iveroundendüstriyel yapılar başta olmak üzere, gemi yapımı ve onarımlarında, enerji santrallerinde çimento vb. üretim tesislerinde, tünel baraj gibi inşaat alanlarında, her türlü cephe çalışmalarında kullanılabilen bir iskele sistemidir
.
.
 Flanşlı iskele (iveround) sistemi çok fazla bağlantı aparatları gerektirmeden rijit bağlantı noktaları olan, yüksek kapasiteli bir yük iskele sistemidir.Kalıp altı iskele sistemi olarak kullanılabilen bir iskele sistemidir.

.Flanşlı iskele 
(iveround) sistemi alt ayar millerine eklenen tekerlek sistemiyle mobil iş iskelesi olarak kullanılabilen bir iskele sistemidir.

Flanşlı iskele (iveround) sistemi kurulumu en az kaç kişiyle yapılabilir?

Flanşlı iskele (iveround) iki kişi tarafından rahatlıkla kurulup - sökülme olanağına sahiptirYalnızca çekiç yardımıyla kurtağzı geçişi ile flanşa bağlantı yapılır ve kama ile sıkıştırılır.


Flanşlı iskele (iveround) sistemi galvanizli ve boyalı olarak üretilmektedir. 
Flanşlı iskele (iveround) sistemini satın alarak uzun süre şantiyenize hız kazandırın.
Flanşlı iskele (iveround) sistemini kiralık olarak kullanarak stok maliyetinden minimize edebilirsiniz.